Angajari

Angajari STONEMANIA BIJOU BUCURESTI - Magazin cristale

Vrei sa faci parte din echipa StoneMania Bijou?

| In acest moment exista 0 posturi libere |

StoneMania Bijou detine 4 magazine in Bucuresti, la aceeasi adresa + birou pentru gestionarea comenzilor primite online.

Magazinele sunt situate pe Bulevardul Carol I Nr. 25, Sector 2, Bucuresti.

Produse comercializate: Cristale naturale, Feng Shui, Aromaterapie, Decoratiuni.

In acest moment echipa este formata din 20 de persoane, majoritatea fete.

Va fi necesar sa inveti sa confectionezi bijuterii simple, sa relationezi cu clientii in magazin si sa pregatesti comenzile primite online. Echipa StoneMania Bijou este formata doar din persoane dinamice, dispuse sa te invete. Fiecare angajat are un post definit dar in functie de necesitatile zilnice ale firmei (poate o zi este mai aglomerat in magazine, poate in alta zi este nevoie de mai multa mobilizare pentru expedierea rapida a comenzilor online) acesta va trebui sa fie dispus sa ajute pe toate departamentele pe care a fost instruit.

Vrei sa te alaturi echipei noastre?

Ce conditii trebuie sa indeplinesti pentru a avea o colaboare frumoasa de ambele parti:

1. Sa zambesti des si sa ai o atitudine pozitiva cu clientii si colegii.

2. Sa fii dispusa sa inveti, organizata si atenta la detalii.

3. Sa fii harnica. Daca cochetezi cu lenea nu ai ce cauta in echipa noastra!

4. Sa stii sa muncesti dar sa te si distrezi in echipa.

5. Sa ai cunostinte minime de operare pe calculator.

6. Studiile nu sunt obligatorii, dar cei 7 ani de acasa da!

Vrei sa faci parte din echipa STONEMANIA BIJOU?

Job: Vanzare in magazinele de Cristale Naturale, Feng Shui si Aromaterapie - STONEMANIA BIJOU

Responsabilitati principale:

  1. prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale angajatorului;
  2. aranjarea produselor în magazinul fizic
  3. verificarea stocului și completarea în magazinul fizic cu produse din depozitul situat la punctul de lucru;
  4. efectuarea de reparații și modificări bijuteriilor simple, conform instrucțiunilor și pregătirii primite de la angajator; (confectionarea sau modificarea pe loc a bijuteriilor simple cu cristale naturale). Nu necesita experienta anterioara.
  5. emiterea bonului fiscal catre client.
  6. Pregatirea produselor pentru comenzile online si ambalarea coletelor.

Abilitati necesare:

  1. Studii: absolvent studii medii sau superioare
  2. Experiență în activitatea postului: nu este necesară
  3. Limbi străine: cunoasterea unei limbi straine de circulatie, preferabil limba engleza
  4. Competențele postului: comunicare, atenție la detalii, onestitate
  5. Solicitările postului de muncă: rezistență la stres, capacitate de negociere, putere de organizare și încadrare în termene-limită
  6. Caracteristicile structurale ale locului de muncă: rutină vs. provocarea activității de muncă: tinde sa fie mai mult o muncă bazată pe provocare, pe apariția în permanență a unor noi încercări;
  7. Ritmul muncii și planificarea: ritmul muncii este unul alert, antrenant, iar activitatea poate fi planificată în general zilnic sau săptămânal, planificarea modificându-se în funcție de prioritățile apărute

Locul job-ului:

Magazin STONEMANIA BIJOU, Bulevardul Carol I Nr. 25, Sector 2, Bucuresti

Timp de lucru zilnic: 8 ore (full time).

Program de lucru: 11:00 - 19:00 + 1 sambata lucratoare pe luna. Cand lucrezi sambata poti alege o zi libera in timpul saptamanii sau esti platit suplimentar.

Salariu net: 3100 lei

Discount de angajat: 40%

Concediu de odihna: 20 zile / an

Bonus de vechime

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Daca ai citit acest anunt, iti place ideea de a lucra cu noi si crezi ca poti face fata cerintelor si responsabilitatilor de mai sus asteptam CV-ul tau cu fotografie in formularul din aceasta pagina sau pe adresa de email contact@stonemania.ro

Aplica pentru job full time