Angajari

Angajari job StoneMania Bijou

Vrei sa faci parte din echipa StoneMania Bijou?

| In acest moment exista 0 posturi liber |

StoneMania Bijou se dezvolta permanent, motiv pentru care ne marim echipa.

Tipul jobului: Indisponibil

Program de lucru: Indisponibil

Salariu: Indisponibil

Locatie: Indisponibil

Responsabilitati

- Consiliere clienti si vanzare in magazin

- Confectionare bijuterii simple

- Procesarea si expedierea comenzilor plasate online

- Adaugare produse si continut pe site (obtional)

Iti oferim

- Contract de munca

- Posibilitatea de avansare financiara in functie de competente

- Concediu de odihna 21 zile / an

- Salariu platit fara intarzieri

Acest job nu implica cunostinte despre cristale.

Dorim in echipa noastra o persoana deschisa, comunicativa, cu initiativa si simt de raspundere, dornica sa invete lucruri noi.

Aplica doar daca poti respecta programul si iti doresti un job stabil, o colaborare pe termen lung!

In caz ca nu ai inteles ceva apeleaza 0770701239.

Aplica pentru job full time (10:00 - 18:00)

Cine suntem?

Am inceput in anul 2009 cu 2 angajati, confectionarea bijuteriilor realizandu-se intr-o garsoniera.

In decurs de 3 ani, timp in care ne-am documentat foarte mult despre fiecare cristal, vanzarea produselor s-a realizat exclusiv in cadrul targurilor si expozitiilor. Am acumulat experienta avand contact direct cu clientul si intelegand nevoile lui.

La inceputul anului 2013 ne-am marit echipa, am facut primul import de cristale si am deschis magazinul online. Lansarea website-ului a fost un succes, avand mare impact asupra iubitorilor de cristale. Doua luni mai tarziu am deschis primul showroom StoneMania Bijou in Bucuresti.

In 2017, StoneMania Bijou este unul dintre cele mai mari magazine de bijuterii confectionate exclusiv cu pietre semipretioase si cristale naturale neprelucrate din Romania. In magazinul fizic si online sunt disponibile peste 160 varietati de cristale si 7000 produse.

Cum facem lucrurile?

Clientul este centrul. Oferim experiente personale!

"Calatorim impreuna" si avem curajul sa incercam orice, ne folosim potentialul la maxim.

Iubim ceea ce facem si ne miscam repede pentru ca vrem sa fim cu un pas inainte.

Cunoastem foarte bine industria in care lucram si tintim cat mai sus.

Cand gresim, facem un pas in spate si regandim fiecare proces.

Echipa :)

Echipa StoneMania Bijou este formata din persoane tinere, comunicative, cu care este greu sa nu te intelegi.