BLACK FRIDAY – ultimele ore sunt ACUM! Se închide pe 9 Noiembrie, ora 09:00. Stocurile se epuizează rapid

Set colier si bratara Agat crazy lace sfere cu bumbi aurii, 4-10mm

7350 Lei
10500 Lei
Discount: 3150 Lei
in stoc
30 zile
STM872167
+
Adauga la favorite
  • Informatii si Beneficii
    • — 30 de zile drept de retur GRATUIT!
    • — Transport gratuit peste 199 lei
    • — Certificat garanție și conformitate
    • — Program de fidelizare
    • — Livrare rapidă în 1-3 zile oriunde în România, transport 12 lei Easybox, 15 lei DPD/Sameday, 18 lei Fan Courier, gratuit peste 199 lei.

Descriere

Set colier si bratara Agat crazy lace sfere cu bumbi aurii, 4-10mm

Descoperă un set de bijuterii creat pentru a-ți pune în valoare stilul de zi cu zi: colierul și brățara din Agat crazy lace îmbină culorile naturale într-un joc plăcut de nuanțe, de la tonuri calde la accente contrastante. Pietrele sunt din cristal natural 100%, șlefuite în forme sferice, iar mici bumbi aurii din inox creează un ritm elegant și aduc un plus de strălucire discretă.

Colierul are o lungime de 43 cm, astfel încât se așază comod la baza gâtului și se potrivește atât în ținute casual, cât și în combinații mai elegante. Dimensiunile gradate ale cristalelor, între 4 și 10 mm, dau volum și proporție, fără să încarce, iar textura specifică Agatului crazy lace, cu dungi și arabescuri naturale, aduce personalitate fiecărei ținute. Accentele din inox auriu sunt rezistente și mențin aspectul plăcut în timp.

Brățara asortată completează colierul prin același joc de sfere rotunde din agat și bumbi aurii, astfel încât să o poți purta împreună cu colierul sau separat, în funcție de moment. Paleta multicoloră îți oferă libertatea de a alătura bijuteria altor piese preferate, fie că alegi tonuri neutre sau textile colorate.

Setul este o alegere potrivită dacă îți dorești bijuterii din agat cu aspect natural, ușor de integrat în garderobă. Poți miza pe el pentru întâlniri, birou sau ieșiri relaxate, când vrei un accent rafinat fără să fie strident. Piatra naturală își păstrează frumusețea în timp, iar finisajele din inox auriu susțin confortul la purtare și întreținerea simplă.

Dacă îți plac piesele cu pietre rotunde și texturi autentice, acest set colier și brățară din Agat crazy lace îți oferă echilibrul dintre culoare, simplitate și detaliu. Alege-l pentru tine sau pentru un cadou cu sens și bucură-te de strălucirea caldă pe care o aduce fiecărei zile.

Specificatii

Tip produs
  • Set bijuterii
Cantitate
  • 1 set
Dimensiuni
  • Cristale: 4-10mm ,
  • Lungime colier: 43cm
Materiale folosite
  • Cristal natural ,
  • Inox auriu
Forma
  • Sfere
Culoare
  • Multicolor
Cristal natural
  • Da, 100%
Fotografiile produsului
Fotografiile cristalelor sunt 100% reale. Culoarea poate varia putin in functie de setarile monitorului dumneavoastra. Fiind cristale naturale, nu pot fi toate 100% identice. Primiti un produs asemanator fotografiei si descrierii.
TVA
Pretul produsului include TVA. Nu veti plati nimic in plus.

Review-uri

Nicio recenzie gasita. Fii primul care scrie!

Scrie o recenzie
Din aceeasi categorie
Vizualizate recent