Colier Jasp earth sfere 4mm

Colier din Jasp Earth natural, cu sfere fine de 4 mm, ușor de purtat zi de zi pentru un accent discret și o stare de echilibru, în tonuri pământii ușor de asortat.
5000 Lei
in stoc
Colier Jasp earth sfere 4mm, Sistem de inchidere: Inchizatoare metal rodiat Colier Jasp earth sfere 4mm, Sistem de inchidere: Inchizatoare argint 925
30 zile
STS908735
+
Adauga la favorite
  • Informatii si Beneficii
    • — Retur gratuit în 30 de zile
    • — Transport gratuit peste 199 lei
    • — Certificat de garanție și conformitate
    • — Livrare rapidă în România
    • — Easybox 12 lei | Curier 18 lei

Descriere

Colier Jasp earth sfere 4mm

Inspirat de ritmul liniștitor al naturii, acest colier din Jasp Earth te însoțește discret în fiecare zi, aducând o notă caldă și naturală oricărei ținute. Realizat din cristal natural 100%, cu mărgele sferice de 4 mm, colierul păstrează frumusețea autentică a pietrei și o pune în valoare într-o formă fină și ușor de purtat.

Jaspul Earth este adesea asociat cu stabilitatea, claritatea și starea de prezență. Mulți îl aleg pentru a-și echilibra emoțiile și pentru a se reconecta la energia pământului în momentele aglomerate. Nuanțele sale pământii transmit calm și încredere, fiind o alegere potrivită dacă îți dorești o bijuterie din pietre semiprețioase care să te ajute să rămâi centrat pe ceea ce contează.

Dimensiunea de 4 mm oferă un profil suplu, ușor de integrat în stilul tău: poți purta colierul singur, pentru un look minimalist, sau în straturi alături de alte piese preferate. Se potrivește la birou, în timpul meditației sau în plimbările tale zilnice, devenind un accesoriu plăcut care îți amintește să respiri adânc și să menții un ritm calm.

Fiecare mărgea sferică de Jasp Earth își exprimă personalitatea prin texturi și variații subtile de culoare, de la bej cald la tonuri maronii, cu pete și linii naturale specifice cristalelor autentice. Acest amestec discret de nuanțe oferă colierului un aspect versatil, ușor de asortat atât cu ținute casual, cât și cu ținute mai elegante.

Pentru a te bucura cât mai mult de strălucirea lui naturală, îți recomandăm să eviți contactul cu apa și produsele chimice, păstrând colierul într-un loc uscat și curat. Dacă îți dorești o bijuterie care să îmbine simplitatea cu o energie pământie echilibrată, colierul Jasp earth sfere 4mm poate fi alegerea potrivită pentru tine. Lasă-l să te însoțească zi de zi și să-ți aducă un plus de calm în orice context.

Specificatii

Tip produs
  • Colier
Cantitate
  • 1 bucata
Dimensiuni
  • Cristal: 4mm
Forma
  • Sfera
Cristal natural
  • Da, 100%
Tip piatra
  • Jasp Earth
Fotografiile produsului
Fotografiile produsului sunt 100% reale. Culoarea poate varia putin in functie de setarile monitorului dumneavoastra.
TVA
Pretul produsului include TVA. Nu veti plati nimic in plus.

Review-uri

Alți clienți așteaptă părerea ta. Fii primul care scrie o recenzie!

Scrie o recenzie