Descriere
Brățară din jasp kiwi 8 mm, pe elastic, 19 cm
Brățara din jasp kiwi este un accesoriu realizat din pietre semiprețioase naturale, în formă de sfere, cu un aspect plăcut și o nuanță verde ușor de integrat în ținutele de zi cu zi. Montată pe elastic, se poartă ușor și oferă o purtare confortabilă, fiind potrivită atât pentru un stil casual, cât și pentru combinații vestimentare mai simple și elegante.
Jaspul kiwi este apreciat pentru textura sa naturală și pentru aspectul echilibrat, care aduce un plus de autenticitate fiecărei brățări. Faptul că este realizată din cristal natural 100% îi oferă un farmec aparte, iar finisajul cu bile de 8 mm păstrează un look clasic, curat și ușor de purtat individual sau alături de alte brățări din pietre naturale.
Datorită designului elastic și lungimii de 19 cm, brățara este practică și comodă pentru purtare zilnică. Poate fi aleasă pentru tine sau oferită cadou unei persoane care apreciază bijuteriile din pietre naturale și accesoriile cu un stil simplu, inspirat din frumusețea materialelor autentice.
Prin culoarea sa verde și prin aspectul natural al jaspului kiwi, această brățară completează discret o colecție de bijuterii din cristale naturale și rămâne o alegere potrivită pentru cei care caută un accesoriu plăcut, versatil și ușor de asortat.
Specificatii
- Bratara
- 1 buc
- 19cm
- Pietre semipretioase
- Sfere
- Verde
- Da, 100%
Review-uri
Alți clienți așteaptă părerea ta. Fii primul care scrie o recenzie!
