Descriere
Accesoriul din Argint 925, model con gravat în spirală, cu două anouri, este o piesă decorativă potrivită pentru confecționarea bijuteriilor. Forma de con și detaliul gravat oferă un aspect elegant și bine definit, ușor de integrat în creații cu pietre semiprețioase, mărgele sau alte componente din argint.
Realizat din argint 925 și finisat într-o nuanță argintie, acest accesoriu poate fi folosit pentru cercei, pandantive sau alte proiecte handmade în care contează atât aspectul, cât și compatibilitatea cu elemente fine. Cele două anouri îl fac practic în montaj și oferă mai multă flexibilitate în combinarea cu alte componente.
Modelul în spirală adaugă un accent decorativ discret, potrivit pentru bijuterii cu stil clasic, boem sau modern. Este o alegere inspirată atunci când vrei să completezi armonios piese realizate manual și să adaugi un detaliu atent lucrat, fără a încărca vizual designul.
Produsul se livrează individual, iar autenticitatea este însoțită de certificat de garanție și conformitate, în acord cu reglementările în vigoare. Un accesoriu din argint 925 versatil, ușor de integrat în colecții de bijuterii create cu atenție la detalii.
Specificatii
- Accesoriu argint 925
- 1 buc
- 19,3mm x 6,2mm
- 1,262g
- Argint 925
- Argintiu
- Confectionare bijuterii
Review-uri
Alți clienți așteaptă părerea ta. Fii primul care scrie o recenzie!
